irfy-ce şeyler

25 Nisan 2006

"Bi irfy vardı n'oldu ona?"

Son zamanlarda gerek direk bana gelen, gerekse biyerlerde bahsinin geçtiğini duyduğum bu minvalde laflar üzerine kamuoyuna bi açıklama yapayım dedim. Gerçi bilen biliyo, bi çok yerde bahsettim ama, sanırım bi de resmi açıklama gerekiyodu.
Efendime söyliym, önceki yazıda da dediğim gibi, ayın 18inden beri Adana'da bulunmaktayım iş vesilesiyle. Bu seferki, geçici değil uzun bi süre bu bölgedeyim. Geldiğimden beri kalacak yer sorunu yaşadım biraz onla uğraştım falan filan. Bugün itibariyle sonunda sabit bi yere yerleşiyorum.
Geldiğimden beri bi haftalık süreçte fazla internete girme fırsatım olmadı, o yüzden de tabi pek sesim çıkmadı. İşyerinde her ne kadar online olsam da orda da limk, msn ve kaaveler engelli. Limk ve msn bi yana kendi blogumu bile boşladım mecburen gördüğünüz gibi. Ama artık biraz takılmaya başlarım sanırım, işallah. Herkese selam eder, hatırlayanın da, hatırlamayan hayırsızların da gözlerinden öperim (Bu gözden öpme garipliğimiz de ayrı bi yazı konusudur, bi ara değineyim).

1 comment(s):

hayırlı olsun adana güzeldir yiyecekleri güzeldir tabii alıştın istanbul gibi olmaz..hayırlısı olsun ALLAHa emanet ol..eşim adanalıydıda ordan bilirim yani..

By Anonymous saadet, at 26.4.06  

Post a comment

<< Home